Lekcje przedłużania paznokci dla początkujących

Przedłużanie to idealny sposób na mocne, piękne i długie paznokcie. Pozwala skorygować naturalny kształt płytki paznokciowej, wyrównać jej wierzchnią warstwę, ukryć zażółcenia, białe plamki, deformacje. Zabieg można wykonać czterema podstawowymi metodami (w zależności od materiału): akrylową, żelową, za pomocą bazy proteinowej oraz z użyciem włókien. Najbardziej popularne są dwie pierwsze opcje.

Wybraliśmy najlepsze darmowe lekcje przedłużania paznokci dla początkujących do samodzielnej nauki w domu.


Krok po kroku

Klasa mistrzowska, przeznaczona dla początkujących, będzie przydatna dla amatorów opanowujących podstawy przedłużania paznokci. Autorka podaje jasną kolejność działań podczas pracy z żelem - od przygotowania do wykończenia powłoki. Widzowie dowiedzą się, kiedy który składnik zastosować, jak to zrobić kompetentnie, jak podaje się zgięcie, ile czasu zajmuje wyschnięcie. Z lekcji można dowiedzieć się, jak ściśle nakładać, przycinać i łączyć szablon.


Przedłużanie paznokci żelem

Długie paznokcie optycznie "wyszczuplają" palce i dodają wdzięku dłoniom i gestom. Piękne, zdrowe i mocne, prawidłowo ukształtowane paznokcie mogą być darem natury lub dziełem stylistki. Przedłużanie paznokci to jeden z najbardziej skomplikowanych, a co za tym idzie drogich rodzajów manicure. Wynik zależy od jakości materiałów i umiejętności specjalisty. Oglądaj lekcje, powtarzaj za mistrzem, buduj swoją rękę - a wkrótce będziesz w stanie pewnie wykonać złożoną procedurę.


Kwadrat salonowy

W filmie stylistka paznokci poruszy kwestię kształtowania, wykona prosty wzór. W rezultacie krótkie, rosnące w górę paznokcie modelki zyskają schludny kwadratowy wygląd. Staranne przygotowanie pomaga zmniejszyć ryzyko rozwarstwienia - zastosowanie głęboko działającego odwadniacza, podkładu poprawiającego przyczepność, żelu bazowego. Wszystkie etapy są pokazane i wyjaśnione z maksymalną szczegółowością, co przyda się początkującym i spodoba się amatorom. Profesjonaliści pracujący w salonach kosmetycznych znajdą przydatne wskazówki i triki, których zastosowanie w praktyce pomoże podnieść poziom zawodowy.


Włókno szklane

Autorka podzieli się swoim osobistym eksperymentem w dziedzinie wydłużania przy użyciu włókna szklanego. Technika ta pojawiła się stosunkowo niedawno, charakteryzuje się prostotą i łatwością wykonania. Główną zaletą jest maksymalne podobieństwo do naturalnych paznokci. Blogerka dzieli się swoim doświadczeniem z tą techniką - widzowie mogą zobaczyć wynik procesu. Wiązki włókna szklanego są wygodne w pracy, ale nie nadają się do korygowania deformacji - tylko wydłużają, powtarzając pierwotny kształt.


Przedłużanie żelem na tipsie

Tipsy to plastikowe formy do tworzenia sztucznej bazy do przedłużania paznokci. Nadają się do szybkiego opanowania przez początkujących, są łatwe w użyciu i pozwalają na stworzenie idealnego geometrycznego frencha. Nie sprawiają również trudności podczas samodzielnego wykonywania manicure w domu. Lekcja będzie też przydatna dla osób zaznajomionych z podstawowymi umiejętnościami, pomoże poszerzyć wiedzę, poćwiczyć z nowymi technikami.


Akryl

Lekcja poświęcona jest tajnikom modelowania i układania akrylu służącego do przedłużania paznokci. Proces jest filmowany na kamerze, każdy niuans jest komentowany przez stylistki. Wideo będzie przydatne dla początkujących i profesjonalistów. Akryl charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, nadaje się do korekcji niedoskonałości, zwiększa elastyczność, jest łatwy do usunięcia, nietoksyczny, hipoalergiczny. Wady są podkreślone: procedura trwa kilka godzin, po usunięciu warstwy naturalna płytka wygląda na pożółkłą.


Siatka

Technologia z wykorzystaniem tkanin pozwala pozbyć się defektów (pęknięć, odprysków, nierówności), charakteryzuje się łatwością wykonania, ale nie jest popularna wśród profesjonalistów. Pomysł z użyciem siatki nadaje się do realizacji w domu, początkujący i samoucy mogą z łatwością powtórzyć kroki podane przez blogerkę.


Akrylożel

Współczesny rynek oferuje ogromną liczbę produktów do przedłużania paznokci, a Gelastic jest jednym z nich.


Na formie


Z naprawą


Błędy

Widzowie dowiedzą się o możliwych błędach podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych, będą mogli zdecydować, czy warto sięgać po poszczególne metody.


Przydatne wskazówki

Film będzie przydatny dla tych, którzy lubią ułatwiać i optymalizować przebieg pracy podczas wykonywania zabiegów.


621
12 wideo