Lekcje pedicure dla początkujących

Pedicure dosłownie tłumaczy się z łaciny jako „pielęgnacja stóp”. Powszechnie przyjmuje się, że zabiegi na stopy mają korzystny wpływ na cały organizm. Zwyczaj malowania paznokci i pocierania nóg olejkami i ziołami pochodzi ze starożytnego Egiptu. Dziś każda kobieta stara się mieć zadbane paznokcie u stóp.

Wybraliśmy najlepsze darmowe lekcje wideo pedicure dla początkujących od zawodowych profesjonalistów.


Podstawy

Pedicure klasyczny to zabieg higieniczny i profilaktyczny, który poprawia kondycję i zapobiega wielu chorobom stóp i paznokci. Zabieg wykonywany jest w kilku etapach: moczenie i dezynfekcja, usuwanie starego lakieru, modelowanie kształtu paznokcia, usuwanie skórek, obróbka stopy maszynką i pilnikiem, nakładanie kosmetyków i masaż.


Jak zrobić pedicure w domu

Oglądając film, poznaj podstawowe zasady pedicure w domu. Narzędzia i działania niewiele różnią się od poprzednich lekcji.


Zabieg SPA pedicure

Pedicure SPA wykorzystuje klasyczne techniki manicure dla paznokci oraz techniki pielęgnacji zdrowotnej stóp z wykorzystaniem ciepłej wody, naturalnych składników (ziół i olejków) oraz masażu. Zabieg ma charakter wyłącznie kosmetyczny i wyklucza pracę nad poważnymi dolegliwościami stóp.


Krok po kroku

Darmowe lekcje wideo SPA pedicure dla początkujących pomogą wybrać odpowiednie narzędzia i materiały, dowiedzieć się, jak prawidłowo pielęgnować skórę stóp, masować stopy i nakładać lakier na paznokcie.


Pedicure hybrydowy

Samouczek pomoże zrozumieć tajniki prawidłowego przycinania naskórka, leczenia pięt, nakładania środków i kolorowania. W tym przypadku stosowany jest lakier hybrydowy.


Pedicure z użyciem frezarki

Przed przystąpieniem do koloryzacji paznokci należy ogólnie zadbać o kondycję nóg.


Domowy pedicure

Film instruktażowy pokazuje, jak przygotować paznokcie dla jakości gładkie wykończenie i jak zastosować lakier samodzielnie w domu.


Połączenie

Ta lekcja pokazuje, jak w wygodny sposób wykonać procedurę. Wszystko jest jasne do nauczenia. Mistrz opowie wszystkie niuanse i wyjaśni, co należy wykorzystać w procesie. Opis jest sporządzony od samego początku i przed barwieniem.


Styl francuski

Coraz popularniejszy staje się również francuski pedicure. Paznokcie na stopach, a także na dłoniach, wymagają ostrożnego podejścia. Ten rodzaj koloryzacji jest idealny dla każdej fashionistki.


Tutorial

Przydatne wskazówki dla początkujących dotyczące pedicure SPA dla stóp, aby zabiegi były wykonywane w najlepszy możliwy sposób.


Profesjonalny zabieg pedicure

W wideo szczegółowo przedstawiono wykonanie krok po kroku profesjonalnego pedicure od zera.


Pedicure w salonie

Ponadto pedicure może odbywać się na różne sposoby i przy użyciu różnych środków. Nauka wszystkich podejść jest łatwa i interesująca dzięki wyborowi wideo. Profesjonaliści dzielą się umiejętnościami i spostrzeżeniami.


Żel i design

Autor filmiku wykorzystuje żel do koloryzacji paznokci. W tym procesie mistrz dzieli się zawiłościami projektowania. Uważnie obserwuj wszystkie działania.


Wygląd medyczny

Są problemy, które można rozwiązać przy pomocy wizyty u kosmetyczki. Możesz również mieć pytania do swojego lekarza. Decydując się na opanowanie takich umiejętności, warto poznać wszystkie możliwe dolegliwości i ich rozwiązania. Na lekcji pracownik medyczny pomoże Ci poradzić sobie ze złożonymi zadaniami.


Pedicure kosmetyczny

Lekcje wideo mogą pomóc początkującemu i doprowadzić do specjalisty w swojej dziedzinie.


Kompleksowa opieka

Specjalistka ds. urody udziela lekcji pielęgnacji stóp. Zwraca uwagę na pewne problemy, które pojawiają się w różnych okolicznościach. Duże znaczenie mają również cechy skóry.


Zabieg podologiczny

O stopy należy dbać zawsze. Ten rodzaj opieki obejmuje wiele różnych procedur.


Praca z obszarami problemowymi

Warto robić zarówno paznokcie, jak i stopy. Film poświęcony obcasom i ich problemom. Musisz stawić czoła różnym wyzwaniom. Na przykład pęknięcia, modzele, narośla. Musisz pozbyć się wszystkiego, co zbędne, a im szybciej, tym lepiej.


Jak oczyścić grube i twarde paznokcie

Oglądanie pomaga w zrozumieniu tematu i nauczeniu się, jak robić wszystko samemu. Mistrzowie dzielą się wskazówkami, sekretami i subtelnościami tego procesu. Wszystkie manipulacje wykonywane są przy użyciu bezpiecznych narzędzi.


390
20 wideo