Lekcje przedłużania rzęs dla początkujących

Aby zmienić swój wygląd, czasem wystarczy nadać spojrzeniu wyrazistości. Nowoczesne metody przedłużania rzęs doskonale radzą sobie z dodaniem włoskom objętości, długości i pięknego podkręcenia. Oczy stają się wizualnie bardziej otwarte i tworzą wrażenie pomalowanych. Dzisiejsze fashionistki pokochały procedurę przedłużania za łatwość noszenia, naturalny wygląd i długotrwały efekt.

Wybór najlepszych filmów instruktażowych z serwisu Youtube zapozna początkujących z podstawami, zasadami i technikami przedłużania rzęs.


Podstawy

W lekcji Eweliny Siatkiewicz widzowie otrzymają odpowiedzi na popularne pytania początkujących, poznają podstawowe metody przedłużania i możliwe błędy podczas zabiegów oraz dowiedzą się, jak zostać dobrym stylistą.


Przedłużanie rzęs - teoria

Podstawy teoretyczne pomagają opanować zasady pracy, zapoznać się z zawodowym słownictwem i podstawowymi technikami, poznać podstawowe właściwości materiałów.


Główne metody

W lekcji szczegółowo przedstawiono różne metody przedłużania rzęs. Wyraźnie pokazana jest odmienność każdej z technik.


Klasyczne przedłużanie rzęs

Klasyczne przedłużanie odbywa się za pomocą sztucznych rzęs o grubości 1mm. Wideo tutoriale pokazują proces krok po kroku, od przygotowania powieki do ostatecznego wyschnięcia kleju.


Krok po kroku

Jak prawidłowo rozmieścić na powiece rzęsy o różnej długości, jak uniknąć sklejania rzęs naturalnych i doklejanych oraz jak wybrać kierunek klejenia - to główne pytania początkujących stylistek.


Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi

Podstawą przedłużania 2D (2:1) i 3D (3:1) jest doklejenie dwóch lub trzech sztucznych rzęs do każdej rzęsy naturalnej.


Metoda 3:1

Lekcje wideo o przedłużaniu rzęs techniką objętościową będą przydatny dla początkujących i kontynuujących naukę profesjonalistów.


Szybka stylizacja metodą objętościową

Szybka i wysokiej jakości stylizacja w 60 minut jest całkiem realistyczna. Umiejętność ta pozwala na zaoszczędzenie czasu swojego i klienta.


Metoda Volume Up

Nauka czegoś nowego zawsze jest trudna i przerażająca. Rozwój profesjonalny wymaga odłożenia na bok negatywnych myśli i większego korzystania z rad doświadczonych mistrzów zawodu.


Kolorowe rzęsy

Kolory nadają niepowtarzalny wygląd, ale ważne jest, aby zachować odpowiednią kolejność tonów, aby nie były one zbyt przytłaczające.


Efekt mokrych rzęs


Prawidłowe klejenie rzęs na pasku


Jak ćwiczyć w domu


Wskazówka szkoleniowa


Metody tworzenia kępek rzęs


Doskonale kąciki wewnętrzne


Co nabyć w pierwszej kolejności

Zestaw startowy nazywa się lashbox. W bagażu profesjonalisty znajdują się najnowsze produkty zapewniające komfortową pracę i doskonałe efekty: materiały eksploatacyjne w postaci specjalnych płatek, taśm i szczoteczek, pęsety różnego rodzaju, kosmetyki do obróbki przed i po zabiegu. Zobacz lekcję od doświadczonego specjalisty, jak wybrać najlepsze produkty.


Pęsety


Klej do rzęs


Taśmy


Przygotowanie do zabiegu

Jakość i zadowolenie z uzyskanego wyniku zależy od starannego przygotowania do zabiegu. Jednym z błędów, które popełniają początkujące stylistki jest nie przywiązywanie wystarczającej wagi do organizacji procesów pracy.


Prawidłowe dbanie


Jak ściągnąć

Nie zawsze będzie to konieczne dla stylisty, aby przedłużać rzęsy. Czasami również trzeba będzie przeprowadzić zabieg usunięcia. Może zdarzyć tak, że podczas wizyty u jednego specjalisty, osoba będzie rozczarowana wynikiem, po czym będzie musiała zwrócić o pomoc do drugiego. Instruktorka nauczy jak używać remover zgodnie z jego przeznaczeniem: korekta rzęs, czyszczenie narzędzi z kleju, usuwanie starej warstwy.


Triki

Kierunek rzęs odgrywa kluczową rolę w przedłużaniu. Aby uzyskać naturalny efekt, trzymaj się naturalnego kierunku wzrostu rzęs klientki.


Rozpoczęcie pracy

Profesjonalne prowadzenie działalności wymaga czegoś więcej niż tylko zrozumienia teorii i niezbędnych narzędzi. Wymaga też pomieszczenia, planu działania i specjalnego podejścia do klientów.


Pozyskiwanie klientów


Jak przyspieszyć pracę


Nowoczesne sztuczne rzęsy są hipoalergiczne, mają aksamitny wygląd i po deformacji zachowują swój pierwotny skręt. Praca z tak wysokiej jakości materiałem to czysta przyjemność. Przed rozpoczęciem szkolenia należy jednak odpowiednio ocenić własne możliwości: praca stylisty wymaga bowiem precyzji, rozwiniętej motoryki i dobrego wzroku.


3 099
30 wideo