15 najlepszych darmowych aplikacji do tworzenia kolaży zdjęć

Wszyscy z nas mają ogromną liczbę zdjęć zapisanych na swoich telefonach, z których wiele jest dawno zapomnianych. Korzystając z aplikacji, można nadać im nowe życie - stworzyć pamiątkowy kolaż ze zdjęć. Przypomnieć sobie czas, w którym zdjęcia zostały wykonane, podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi, opublikować na portalach społecznościowych.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje i programy do kolażu zdjęć na telefonach, smartfonach i tabletach na systemach Android i iOS.


Edytor kolażu

Tworzenie kolażu zdjęć jest szybkie i łatwe: wybierz i załaduj do 18 zdjęć, podłącz ulubioną ramkę i gotowe! Dostępne są nakładki tekstowe, dodawanie wzorów i naklejek. Kreator posiada szeroki zakres działań, manipulowanych poszczególnymi fragmentami. Gotowy obraz zapisywany jest w dobrej jakości. Ponad sto milionów pobrań. Najwyższa ocena w Google Play - 5,0 (2,48 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Mixoo

Program spodoba się młodym, kreatywnym ludziom. Nieszablonowe i fantazyjne układy w połączeniu z doskonałym, profesjonalnym edytorem pomogą uwolnić kreatywność. Dzięki aplikacji zwykłe zdjęcia można przekształcić w dzieła sztuki. Skończony kolaż zostanie wykonany w rozmiarze optymalnym dla portali społecznościowych. Ponad milion pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,4 (26 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Photo Collage

Prostota i zwięzłość to kluczowe słowa tej aplikacji. Chodzi o interfejs i funkcje appki. Przetwarzanie zdjęcia i budowanie kolażu w kilku kliknięciach. Poręczny edytor dodaje głębi i wyrazu. Możliwości projektowych jest wiele - łatwo stworzyć arcydzieło. Ponad dziesięć milionów instalacji. Średnia ocena użytkowników w Google Play - 4,8 (436 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Collage Maker

Idealna aplikacja dla osób z ogromnym bagażem zdjęć. Prawdziwe laboratorium fotograficzne w jednej aplikacji. Mnóstwo opcji stylizacji, dodawania efektów, napisów, naklejek, animacji. Użyj "żywej kamery", aby stworzyć spektakularne kadry do selfies. Ponad 100 milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,6 (1,31 mln recenzji).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Twórca Kolaży

Aplikacja prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces. Apka oferuje dwa sposoby na stworzenie kolażu. Funkcja kreatora oferuje szybki sposób na stworzenie kolażu: wybierz osiemnaście zdjęć w jednym układzie, dostosuj i zapisz wynik. W funkcji kolażu użytkownik wybiera szablon z gamy do wyboru oraz liczbę zdjęć do załadowania. Kroki z edycją jak w przypadku kreatora. Otrzymasz unikalne zdjęcia do sieci społecznościowych. Ponad pięćdziesiąt milionów pobrań. Wysoka średnia ocena w Google Play - 4,9 (811 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Kolaż + ramki

Jasna, pozytywna aplikacja z mnóstwem opcji dla kolaży i ramek. Stare zdjęcia dostają nowe życie. Gotowy efekt zamień na kartkę okolicznościową lub zdjęcie w mediach społecznościowych. Dekoracje tematyczne dla wszystkich gustów. Łatwe sterowanie za pomocą ustawień i wskazówek pozwoli stworzyć niepowtarzalny kolaż. Ponad pięć milionów ściągnięć. Średnia ocena użytkowników w Google Play to 4,8 (43,5 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Baby Collage dla dzieci

Oprogramowanie z wbudowaną sztuczną inteligencją pomaga matkom śledzić swoje dzieci w miarę dorastania. Twórcy programu stworzyli niesamowicie piękne układy do kolaży. Po dodaniu nowego zdjęcia, dostosuj je - zmień rozmiar, kąt, popraw kolor. Dodaj podpis, wzrost, wagę, pierwsze słowa lub zabawne rymowanki z piosenkami. Ponad 500 000 instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,9 (10 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Photo Frame

Zawiera Creative Creator - tworzy kreatywne kolaże z prostych zdjęć. Potężny edytor - tworzący bazę dla nieograniczonej kreatywności. Reszta zależy od użytkownika: ponad czterysta układów ramek, 600 szablonów, filtry i efekty, teksty, naklejki, czcionki, tła. Ponad dziesięć milionów ściągnięć. Wysoka ocena w Google Play - 4,9 (213 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


ShapeArt

Wyróżnia się nietypową funkcją tworzenia podstawowego kształtu układu. Wybierasz kształt i zdjęcia do wypełnienia - zdjęcia są automatycznie mieszane i prezentowany jest wynik. Istnieje ponad sto różnych kształtów, z których można stworzyć kolaż. Istnieje funkcja podpisywania zdjęć. Kolaż jest zapisywany w najlepszej jakości. Ponad sto tysięcy ściągnięć.

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Baby ramki

Z albumu ze zdjęciami dzieci stwórz urocze kartki okolicznościowe, życzenia urodzinowe lub imieninowe. Designerskie szablony o nietypowych kształtach można ozdobić mnóstwem naklejek z zabawkami, uroczymi zwierzętami, samochodami, kwiatami. Kreator pomaga dostosować oryginalne zdjęcie do odpowiedniego rozmiaru, dodać napis lub naklejkę. Dziecko może brać udział w procesie lub samodzielnie opanować oprogramowanie - wszystko jest proste i dostępne. Ponad milion pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,5 (2,94 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Photo Editor

Odpowiedni dla osób kreatywnych w każdym wieku. Kreator dostosowuje i koryguje zdjęcia w celu załadowania ich do układu. Zdjęcia można przetwarzać za pomocą filtrów, efektów specjalnych, zabawnych naklejek lub podpisów z pięknymi napisami. Po zapisaniu, zdjęcie jest gotowe do przesłania do sieci społecznościowych (Instagram, Whatsapp, Facebook). Kolaż można również wysłać e-mailem bez utraty jakości. Wśród 50 najlepszych aplikacji w App Store znajdujących się w gatunku "Zdjęcia i wideo". Ponad 100 milionów pobrań. Ocena w Google Play - 4,9 (3,46 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Tworzenie fotokolaży

Program jest prosty w użyciu, posiada przyjazny interfejs, którego obsługa jest przejrzysta i łatwa do zrozumienia, dzięki czemu poradzi sobie z nim nawet nowicjusz. Wbudowany jest potężny edytor zdjęć. Wybierz układ, załaduj zdjęcia, edytuj w razie potrzeby i kolaż jest gotowy. Dekoracje obejmują napisy, czcionki, clip art, naklejki i emotikony. Milion instalacji. Ocena w Google Play - 4,5 (40,5 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


PIP Collage Maker

Fajna aplikacja dla pozytywnych i kreatywnych ludzi z zacięciem twórczym. Kolorowe układy projektowe z efektami trójwymiarowymi, pozwalają spojrzeć na znajome zdjęcia w nowy sposób lub stworzyć nowe, bardziej dopasowane do wymaganych parametrów. Unikalne obiekty kreatywne w aplikacji, nieszablonowe i o dziwnych kształtach, nie pozostawią nikogo obojętnym.

Pobierz aplikację na Android, na iOS


MOLDIV

Odblokowuje możliwości dla miłośników fotografii. Amatorzy selfie pokochają aparat z filtrami beauty. Ponad sto osiemdziesiąt filtrów i ramek - rzeczy do stworzenia najbardziej oryginalnego kolażu. Bezpłatna edycja. Gotowe zdjęcia zapisywane są w wysokiej jakości. Ponad pięć milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,5 (152 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Kolaż rodzinny

Aplikacja celowa z ramkami i układami o tematyce rodzinnej. Interfejs jest łatwy w użyciu. Ramki zawierają od trzech do sześciu zdjęć. Montaż odbywa się z lekkością. Dodane do gotowego kolażu cytaty o uroczej treści. Wyślij na maila lub wydrukuj - jakość gotowego zdjęcia zachwyci. Ponad 100 tysięcy ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,9 (6,77 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


702