15 najlepszych darmowych aplikacji do randkowania

Dzisiejsze technologie umożliwiają komunikację i poznawanie ludzi z całego świata online. Darmowa, kompaktowa aplikacja na gadżecie posłuży jako komunikator i pomoże znaleźć nowych znajomych, przyjaciół, ukochanych czy partnerów biznesowych.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje i programy do randkowania i czatowania na telefonach, smartfonach i tabletach na systemach Android i iOS.


Badoo

Klasyczny portal randkowy z możliwością czatowania. Ma atrakcyjny wygląd i przyjazne ustawienia dla użytkownika. Wyszukiwanie ludzi do poznania rozpocznie się po wypełnieniu profilu z załadowanym zdjęciem. Można ustawić filtry według zainteresowań i lokalizacji. Badoo jest używane przez 460 milionów osób w ponad stu osiemdziesięciu krajach. Wśród 10 najlepszych darmowych aplikacji w App Store w kategorii "Styl życia". Ponad 100 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,4 (6,14 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Tinder

Popularna darmowa aplikacja do randkowania, pozwalająca znaleźć ludzi w pobliżu. Oszczędza czas odwiedzających i oferuje wyszukiwanie chętnych do spotkania po zdjęciu. Pary do czatowania i randek są tworzone przez wzajemne pożądanie - zaznaczając akceptację lub odrzucenie za pomocą prostego przesunięcia palcem po ekranie. Istnieje możliwość przesyłania zdjęć z sieci społecznościowych i dodawania informacji osobistych. Tinder charakteryzuje się nowoczesnym designem, czytelnymi czcionkami, wygodnymi ustawieniami i zajmuje minimum pamięci gadżetu. W TOP-10 apek w Apple Store w kategorii "Styl życia". Ponad sto milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 3,7 (5,4 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Azar

Azar to międzynarodowy serwis do prowadzenia rozmów za pośrednictwem czatów wideo na żywo. Dynamiczna aplikacja z nowoczesnym interfejsem i elastycznymi ustawieniami. System połączeń oparty jest na przesunięciach (swipes), co znacznie ułatwia poznawanie nowych ludzi. Oferuje dwa rodzaje komunikacji: czat wideo w czasie rzeczywistym (są naklejki) oraz wiadomości tekstowe z funkcją tłumaczenia online. Można także prowadzić transmisje na żywo i otrzymywać nagrody i prezenty od widzów. Wśród 100 najlepszych darmowych apek w App Store w kategorii "Sieci społecznościowe". Ponad sto milionów instalacji. Średnia ocena w Google Play - 3,4 (1,89 mln opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Jaumo

Wybór partnera do flirtu przez sympatię. Po odwzajemnieniu, tworzy się para z możliwością indywidualnej komunikacji. Na czacie komunikacja jest natychmiastowa. Jaumo ma przyjemny dla oka design i elastyczne ustawienia. Darmowe i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, wysoka ochrona danych, prywatność. Nadaje się do poznania ludzi z okolicy. Znajduje się w Top-100 w App Store w kategorii "Sieci społecznościowe". Ponad pięćdziesiąt milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,3 (1,63 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Sympatia

Popularny portal randkowy w Polsce. Łatwa rejestracja i założenie osobistego profilu. Baza użytkowników posiada setki tysięcy profili, za którymi stoją prawdziwi ludzie. Inteligentne filtry szybko wybierają najlepszą opcję na randkę. Z Sympatią łatwo znajdziesz nowych znajomych w swoim mieście i w całym kraju. Znajduje się w rankingu 50 najlepszych darmowych aplikacji w App Store w kategorii Sieci społecznościowe. Ponad milion ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,2 (13,4 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Mamba

Klasyczna aplikacja randkowa. Na początku należy określić cel rejestracji oraz parametry wyboru kandydatów - na podstawie tych danych oprogramowanie generuje listę możliwych nowych znajomości. Istnieje funkcja anonimowej komunikacji. W programie są dostępne transmisje na żywo, które są automatycznie oferowane użytkownikom. Ponad 10 milionów instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,0 (670 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Evermatch

Wykorzystuje nowoczesną technologię, aby znaleźć najlepszego kandydata do poważnego związku. Podczas rejestracji jesteś proszony o wypełnienie jak największej ilości informacji, zainteresowań i aspiracji. Na podstawie tych danych program dokonuje analizy i proponuje optymalne profile do poważnych spotkań. Evermatch stosuje weryfikację użytkowników, aby wyeliminować fałszywe profile. Dziesięć milionów pobrań. Ocena w Google Play - 4,1 (106 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Fotka

Polski portal społecznościowy z możliwościami czatowania, randkowania i flirtowania. Inteligentna wyszukiwarka wybiera możliwych znajomych według zadanych parametrów, w tym także tych w pobliżu. Rozbudowany system czatowania, który zawiera funkcję ignorowania, pozwalającą odsiać niekulturalnych rozmówców o złych manierach. W czołowej trzydziestce darmowych aplikacji sieci społecznościowych w Apple Store. Ponad milion pobrań. Średnia ocena w Google Play to 4,4 (21,6 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Holla

Międzynarodowa platforma przypadkowych natychmiastowych czatów wideo dla konsensualnych rozmów. W Holla można poznawać nowych ludzi, czatować, dzielić się emocjami, zdjęciami, zawierać romantyczne znajomości, ćwiczyć lub uczyć się nowych języków obcych. Darmowe oprogramowanie ma nowoczesny, kolorowy wygląd interfejsu. Ponad dziesięć milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,1 (440 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Maybe You

Maybe You zawiera obszerną bazę mężczyzn i kobiet z całego świata. Nowi odwiedzający podlegają weryfikacji. Po zalogowaniu się, oprogramowanie podpowiada, jak znaleźć parę o wspólnych zainteresowaniach. Ustawiając parametry terytorialne zaawansowanego wyszukiwania, sprytny algorytm bierze pod uwagę najlepsze dopasowanie. Zamieszczając codziennie zdjęcia i filmy użytkownik zwiększa swoje szanse na znalezienie nowych znajomości i staje się bardziej widoczny. Ponad dziesięć milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,2 (35,2 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Kismia

Darmowa aplikacja randkowa pozwala na poznanie ludzi w pobliżu i nawiązanie nowych znajomości. Ma prosty i przyjazny dla oka interfejs. Kismia znajduje i wyświetla użytkowników o określonych parametrach, którzy znajdują się w Twojej okolicy. Każdy odwiedzający jest weryfikowany przez system i stanowi prawdziwą osobę z osobistym profilem i prywatnym albumem zdjęć. Wygodny czat online pozwala na świetną zabawę z nowymi przyjaciółmi. Ponad 5 milionów instalacji. Ocena w Google Play to 4,3 (180 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


SkyLove

SkyLove łączy w sobie popularne serwisy randkowe, sieci społecznościowe i komunikatory. Ma prosty i stylowy interfejs z przyjaznym dla użytkownika czatem. Wyszukiwarka z inteligentnymi filtrami natychmiast odzwierciedla kandydatów z ich lokalizacją na mapie. Umożliwia udostępnianie zdjęć, tworzenie filmów i wiadomości audio, przekazywanie znajomym prezentów i otrzymywanie ich z powrotem. Aktywni użytkownicy są nagradzani nagrodami i bonusami. Ponad milion instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,3 (13 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Interpals

Globalny portal randkowy dla obcokrajowców, bez ograniczeń terytorialnych. Jednoczy dwieście pięćdziesiąt krajów i regionów. Oferuje poznanie ciekawych ludzi, poszukiwanie współtowarzyszy podróży i doskonalenie znajomości języków obcych. Ponad pięć milionów użytkowników na całym świecie. Podczas wyszukiwania ludzi do znajomości można stosować filtry ze względu na płeć, wiek lub kraj zamieszkania. Podstawowe funkcje są udostępniane za darmo. Ponad milion instalacji. Ocena w Google Play - 4,0 (11,2 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Meetup

Aplikacja do poznawania ludzi w pobliżu, która skupia się na realnych spotkaniach tematycznych. Głównym celem jest budowanie trwałych relacji wśród osób ideowych. Funkcjonalnie Meetup pomaga znaleźć potencjalnych przyjaciół na wydarzeniach o różnych tematach i poszerzyć swój krąg towarzyski. Ponad 10 milionów pobrań. Ocena użytkowników w Google Play - 4,2 (184 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


LinkedIn

Międzynarodowy portal społecznościowy dla ludzi biznesu. Aplikacja podkreśla ważne wydarzenia gospodarcze, promuje networking biznesowy wśród użytkowników i pomaga znaleźć kolegów i podobnie myślących ludzi. Obszerna baza profesjonalistów oferuje najlepsze opcje randkowe dla rozmów biznesowych. Nie obciąża pamięci gadżetu, działa dobrze na wszystkich urządzeniach. Ponad miliard instalacji. Darmowa aplikacja numer dwa w gatunku Biznes w App Store. Średnia ocena w Google Play - 4,5 (ponad 2,58 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


110