15 najlepszych darmowych aplikacji do poznawania ludzi w pobliżu

Kiedy nastrój i czas są odpowiednie, wielu ludzi ma chęć na rozmowy akurat tu i teraz. To właśnie wtedy ważne jest, aby włączyć aplikację, która pomaga znaleźć przyjaciół i towarzyszy w pobliżu, zapoznać się, uzyskać pomoc lub uzupełnić osobistą skrzynkę dobrych uczynków.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje do zawarcia nowych znajomości i poznawania ludzi w pobliżu do telefonów, smartfonów i tabletów na systemach Android i iOS.


Jaumo

Apka do randkowania i nawiązywania nowych znajomości w Twojej okolicy, w zależności od wymagań: pokazuje interesujących kandydatów online, którzy są w pobliżu, na podstawie lokalizacji, płci, wieku i zainteresowań. Serwis pozwala użytkownikom wybrać własny poziom prywatności - można uczynić swój profil anonimowym lub całkowicie otwartym dla wszystkich. Można czatować z dwoma lub więcej osobami w tym samym czasie. Istnieje inteligentna ochrona przed oszustami. Wśród 100 najlepszych aplikacji w App Store w kategorii "Sieci społecznościowe". Ponad pięćdziesiąt milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,3 (1,63 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Tinder

Popularna darmowa aplikacja do randkowania, pozwalająca znaleźć ludzi w pobliżu. Znajduje parę według lokalizacji, którą możesz zatwierdzić lub zabronić, przesuwając zdjęcie. Świetny jasny design, zawsze dużo dziewczyn i facetów online - Tinder aktywnie przyciąga nowych użytkowników. W TOP-10 darmowych aplikacji w Apple Store w kategorii "Styl życia". Ponad sto milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 3,7 (5,4 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Bumble

Pomaga znaleźć przyjaciela, partnera biznesowego (networking) lub ukochaną osobę w pobliżu. Jedni z pierwszych, którzy zaangażowali się w randki oparte na lokalizacji. Pierwszy krok robi tu dziewczyna. Podstawowa zasada Bumble to wzajemny szacunek. Jest darmowy czat, z możliwością ustawienia osobistych limitów dla ludzi, którzy wchodzą na twój profil. Znajduje się w Top-30 w App Store w kategorii Styl życia. Ponad 50 milionów instalacji. Średnia ocena użytkowników w Google Play - 3,8 (636 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Mingle2

Darmowe oprogramowanie do randek, poszukiwania nowych przyjaciół, spotkań i ludzi w okolicy. Automatyczna wyszukiwarka szczegółowa uwzględnia kryteria wyboru na podstawie danych geolokalizacyjnych. Nieograniczone możliwości kontaktu, czatowania i przesyłania wiadomości. Zawiera bazę kilku milionów profili, wstępnie przygotowane pierwsze wiadomości na randki, czat z zabawnymi emotikonami i system powiadomień. Ponad 10 milionów ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 4,3 (298 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


SayHi

Aplikacja przeznaczona do poznawania ludzi wokół użytkownika. Do dyspozycji jest czat (w tym wideo) z możliwością wysyłania zdjęć, wiadomości głosowych i emoji. Pozwala szukać nowych znajomości na mapie lub w grupach. Ponad dziesięć milionów instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,3 (668 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Sympatia

Portal randkowy Sympatia zawiera dużą bazę mężczyzn i kobiet z Polski. Nowi odwiedzający są zobowiązani do potwierdzenia swojej tożsamości. Po zalogowaniu się oprogramowanie podpowiada, jak znaleźć parę według bliskości. Ustawiając parametry terytorialne zaawansowanego wyszukiwania, inteligentny algorytm bierze pod uwagę najlepsze dopasowanie. Umieszczając codziennie zdjęcia i filmiki, użytkownicy zwiększają swoje szanse na znalezienie partnera i stają się bardziej widoczni. Wśród 50 najlepszych aplikacji w App Store w kategorii "Sieci społecznościowe". Ponad milion ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,2 (13,4 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Meetup

Oprogramowanie do śledzenia wydarzeń i grup w okolicy, subskrybowania interesującego użytkownika i wysyłania prywatnych wiadomości. Świetny sposób na znalezienie nowych znajomych i poszerzenie swoich kontaktów. Za pomocą Meetup można zorganizować własne wydarzenie. Ponad 10 milionów pobrań. Ocena w Google Play - 4,2 (184 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Mamba

Jeden z najstarszych serwisów randkowych z możliwością dostosowania zakresu wyszukiwania. Mamba pokazuje kandydatów znajdujących się w pobliżu użytkownika. Wymaga celu rejestracji, wyjaśnienia parametrów wyboru kandydatów. Na podstawie danych program generuje listę osób, z którymi ewentualnie można się umówić na randkę. Istnieje funkcja anonimowej komunikacji. W programie są transmisje użytkowników online. Ponad 10 milionów instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,0 (670 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Hoop

Aplikacja pomaga szybko nawiązać nowe znajomości w pobliżu i przenieść komunikację do świata rzeczywistego. Hoop jest wyposażony w publiczny czat i listę gości oraz zawiera profile społecznościowe i wiadomości. Podczas uczestnictwa w zatłoczonym wydarzeniu narzędzie odzwierciedla tylko aktualnie obecnych użytkowników i pozwala łatwo nawiązać nowe znajomości. Oprogramowanie cieszy się popularnością na całym świecie. Ponad 10 mln pobrań. Ocena w Google Play to 4,1 (373 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Fotka

Polska aplikacja randkowa. Każdy uczestnik wypełnia profil, przesyłając zdjęcia i określając swoją lokalizację. Wszyscy pobliscy użytkownicy będą mogli zobaczyć nowe zdjęcia i wysłać zaproszenie do kontaktu. Serwis zawiera wiele ciekawych funkcji, które pomagają w aktywnej komunikacji. Ponad milion pobrań. Średnia ocena w Google Play to 4,4 (21,6 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Yubo

Sieć społecznościowa organizuje wyszukiwanie znajomych w sąsiedztwie lub na całym świecie. Yubo ma dużą społeczność z możliwością komunikacji w czatach wideo, transmisji na żywo, grania lub uczestnictwa w grupach. W czołowej dwudziestce darmowych aplikacji serwisów społecznościowych w Apple Store. Ponad dziesięć milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,2 (297 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Kismia

Serwis randkowy, który łączy kilka milionów osób. Oferuje wyszukiwanie nowych znajomych o podobnych gustach i zainteresowaniach w pobliżu poprzez identyfikację lokalizacji na urządzeniu mobilnym. Rozbudowany profil osobisty sprawia, że strona jest bardziej widoczna dla większej liczby osób. Oferuje dodawanie osób, które podobają się użytkownikowi do ulubionych i dalszego wyszukiwania. Ponad 5 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play to 4,1 (176 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Swarm

Odzwierciedla na mapie lokalizację znajomych oznaczonych przez Swarm, dzięki czemu jesteś świadomy wszystkich ważnych miejsc i wydarzeń. Pomaga w łatwym organizowaniu spotkań. Obsługuje wysyłanie wiadomości i przeglądanie szczegółowych informacji o miejscu pobytu i przemieszczeniach użytkowników. Założona przez Foursquare. Ponad dziesięć milionów instalacji. Ocena w Google Play - 3,4 (432 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Tribefy

Program dla podróżników, pokazujący ludzi i wydarzenia w pobliżu. Tribefy pozwala na ustawienie własnego miejsca wyszukiwania za pomocą map lub własnej lokalizacji. Program ma rozbudowaną wyszukiwarkę z filtrami, funkcję dodawania postów. Ponad 50 tysięcy ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 3,9 (1,52 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Life360. Znajdź rodzinę i przyjaciół

Lokalizator rodzinny do identyfikacji i monitorowania tras zarejestrowanych użytkowników. Wyświetla wyraźny trend z kilku godzin, wysyła powiadomienia, gdy lokalizacja jest nieprawidłowa, wyświetla dane o odległości z GPS. Komunikuje się poprzez darmowy czat, wiadomości SMS, połączenia. W nagłych przypadkach system wysyła dokładne współrzędne do wcześniej wybranych osób. Śledzi, gdzie znajduje się skradziony telefon. Ponad 100 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,4 (1,69 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


27 672