Lekcje tworzenia stron internetowych dla początkujących

Posiadanie własnej strony internetowej w dzisiejszych czasach nie jest już zachcianką geeka czy kogoś z nadmiarem pieniędzy, ale koniecznością dla wszystkich firm w każdej formie własności, niezależnie od dziedziny ich działalności.

Wybraliśmy najlepsze darmowe lekcje wideo dla początkujących, które pomogą nauczyć się tworzyć strony www od podstaw w domu.


Jak zbudować stronę internetową

Osoby początkujące w tworzeniu witryn i projektów będą mogli nauczyć się wszystkich terminów i samodzielnie wykorzystać je w praktyce.


Podstawy HTML

Od zera twórz ustrukturyzowaną zawartość strony internetowej, naucz się rozumieć język HTML

Całą wiedzę najlepiej postrzega się w praktyce.


Naucz się używać HTML i przejdź do CSS

Wiek technologii komplikuje ilość informacji, z którymi trzeba się zapoznać.

Lekcja wprowadza podstawy HTML, CSS, cel tworzenia i główne funkcje.


Podstawy CSS

Proponowana lekcja pomoże zrozumieć skrót CSS i nauczy, jak poprawnie go używać. 

Zrozumienie CSS poprzez uważne przestudiowanie lekcji staje się całkowicie realne. Teoria to pierwszy krok do profesjonalnego web-programowania.


Pracuj nad wyświetlaniem

Na wideo webmaster udostępnia funkcje pracy programisty, pokazuje kroki do pełnego wyświetlenia strony internetowej w przeglądarce.


Pierwszy krok

Przed rozpoczęciem pracy musisz stworzyć określone warunki dla witryny. Na filmie dowiesz się jak zacząć, krok po kroku. Do celów osobistych, blog, kanał informacyjny, sklep i tak dalej. Przede wszystkim wykonamy pracę próbną, a dopiero potem będziesz mógł tworzyć i ulepszać.


Proces projektowania


Praca praktyczna

Wykorzystaj dużo informacji w programowaniu, uzupełnij bazę wiedzy z książek, Internetu i przeglądaj podobne lekcje. Jeśli niektóre punkty stają się trudne do zrozumienia, spróbuj je natychmiast przeanalizować i dopiero wtedy przejdź dalej.


Wordpress


Tworzenie menu strony


Pracuj w serwisie

Efektem pracy powinno być uzyskanie prostego, adaptacyjnego i wypełnionego animowanymi segmentami serwisu. Webmaster na lekcji zademonstruje użycie html, css, jQuery. Badamy nawiasy, przedrostki, animację strzałek i subtelności wszystkich elementów. 


Podstawy Figma


Landing page


Sklep Internetowy WordPress


Dostępność serwisu z telefonu

Współczesny człowiek korzysta z komputera stacjonarnego, telefonu, tabletu. Utworzona witryna musi być dostępna z dowolnej platformy. Odbywa się to dla łatwości użytkowania. Doświadczony programista wyjaśni każdą akcję i doprowadzi do oczekiwanego rezultatu.


Adobe XD


Ważne elementy

Aby uzyskać wynik wysokiej jakości, opracuj wszystkie drobiazgi. Prowadzący w każdej lekcji specjalista przekazuje przydatną wiedzę, wprowadza nowe terminy.


Projekt responsywny

Szczegółowy film o przygotowaniu strony www do pracy na dowolnym urządzeniu mobilnym. Ważny temat.


Formularz rejestracyjny


Użycie kodu

Lekcja wideo sugeruje skupienie się na tworzeniu kodu CSS. Kodowanie w całej pracy jako całości odgrywa ważną rolę.


Czego musisz się nauczyć

Web-programowanie to fascynujące i nowoczesne zajęcie. Wstępne wideo opowie o podstawowych umiejętnościach.


1 080
35 wideo