15 najlepszych darmowych aplikacji do pobierania muzyki

Muzyka wysokiej jakości cały czas mieści się w telefonie - to możliwe. Niezależnie od tego, czy lubisz jazz lub rock, śledzisz najnowszych i najlepszych artystów, czy też wolisz nieznane utwory. Wygodna i praktyczna aplikacja muzyczna łączy w sobie dużą liczbę funkcji i jest w stanie zadowolić każdego użytkownika.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje i programy do pobierania i słuchania muzyki na telefony, smartfony i tablety na systemach Android i iOS.


Audiomack

Z aplikacją Audiomack łatwo być na bieżąco. Pobierz za darmo swoje ulubione utwory w formacie mp3 lub słuchaj online w programie. Stałe aktualizacje i rankingi hitów. Ściąganie piosenek w kilka sekund i słuchanie offline w dobrej jakości. Audiomack oferuje własne treści. Znajduje się w Top-20 apek w Apple Store w kategorii "Muzyka". Ponad 50 milionów instalacji. Średnia ocena użytkowników w Google Play to 4,5 (3,19 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


AT Player

Darmowy odtwarzacz muzyki oferuje trzysta milionów darmowych piosenek, które można pobrać bez rejestracji. Program zawiera funkcje do odtwarzania wysokiej jakości dźwięku z Youtube. Możliwość tworzenia i udostępniania własnych list utworów. Słuchanie muzyki i radia przy wyłączonym ekranie. Equalizer, regulacja basów i zmienna prędkość, działa w trybie offline. Wśród 30 najlepszych darmowych aplikacji w App Store w kategorii "Muzyka". Ponad 100 milionów instalacji. Wysoka ocena w Google Play - 4,6 (555 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Spotify

Jeden z najpopularniejszych na świecie muzycznych serwisów streamingowych z funkcjami wyszukiwania utworów, słuchania online i pobierania. Spotify umożliwia tworzenie własnych playlist lub korzystanie z gotowych według popularności, gatunku, wykonawcy. Wymaga autoryzacji użytkownika. Prosta i łatwa w wykorzystaniu. Część funkcji działa po subskrypcji. Możliwość pracy w trybie offline. Darmowa aplikacja numer jeden w kategorii Muzyka w App Store. Ponad miliard instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,4 (28,1 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


SoundCloud

Serwis streamingowy z wielomilionową bazą utworów muzycznych. Obecna jest spersonalizowana funkcja rekomendacji muzyki, analizująca preferencje użytkownika i sugerująca najlepsze warianty. Selekcje pozwalają cieszyć się treściami bez tracenia czasu na ich poszukiwanie. Playlisty aktualizowane codziennie. Słuchanie online w wysokiej jakości. Możliwość pobierania muzyki z taryfą ulepszoną. Bezpłatna apka numer trzy w gatunku Muzyka w App Store. Ponad 100 milionów instalacji. Wysoka średnia ocena w Google Play - 4,8 (6,23 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Whim Music

Popularna darmowa aplikacja do pobierania muzyki. Duża baza utworów krajowych i zagranicznych. Stałe aktualizacje hitów. Przyjazny interfejs użytkownika z możliwością pracy w trybie offline. Możliwość tworzenia indywidualnych playlist i pobierania ich w dobrej jakości, dzięki czemu można cieszyć się ulubionymi piosenkami w dowolnym miejscu i czasie. Ponad 10 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,4 (153 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


YouTube Music

Odpowiednia dla miłośników wyjątkowej muzyki współczesnej. Zawiera zarówno popularnych, jak i niszowych wykonawców. Ponad 70 milionów utworów. Program ma piękny design, z prostym interfejsem. Jakość oferowanych treści jest sprawdzona i spełnia wysokie wymagania. Za darmo można słuchać muzyki tylko przy połączeniu z siecią. Pobieranie na telefon i słuchanie offline wymaga subskrypcji. W TOP-10 aplikacji muzycznych w Apple Store. Ponad miliard ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 4,4 (4,54 mln opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Music Downloader

Program z bogatym repozytorium muzyki wielopokoleniowej. Twórcy nie postawili na wielkie nazwiska, ale na talent, dając szansę mało znanym artystom. Dzięki bazie danych łatwo znaleźć interesujący nas utwór. Pobieranie plików z piosenkami w formacie mp3 odbywa się za pomocą jednego dotknięcia. Działa w trybie offline. Ponad pięćset tysięcy ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 4,5 (25,6 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Deezer

Muzyczna platforma streamingowa pozwala na pobieranie utworów za darmo w wysokiej jakości. Obsługuje wszystkie formaty. Pobieranie trwa kilka sekund i zapisuje pliki w dobrej jakości. Odtwarzacz działa w przypadku braku internetu. Deezer ma nowoczesny wygląd i przyjazny interfejs użytkownika. Słuchanie online jest bezpłatne, ale większość funkcji stają się dostępnymi po subskrypcji. Ponad 100 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,1 (3,09 mln głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


MP3 Player

Aplikacja zawiera szybką i sprytną wyszukiwarkę. Znajduje się w niej ponad 500 milionów utworów na każdy gust. Dostępne do użytku osobistego - pozwalają na darmowe pobieranie w trybie szybkiego ściągnięcia. Apka funkcjonuje w przypadku braku internetu. Wysokiej jakości muzyka dostępna bez rejestracji. Ponad 50 tysięcy instalacji.

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Music Player

Odtwarzacz muzyczny odczytuje wszystkie rodzaje plików audio i ma przyjemny design z graficznym equalizerem i widżetami ekranu głównego. Odtwarza treści z własnych folderów i biblioteki użytkownika. Pobrana muzyka ma dobrą jakość. Oprogramowanie działa w trybie offline. Ponad dziesięć milionów instalacji. Średnia ocena w Google Play to 4,6 (trzysta sześćdziesiąt tysięcy recenzji).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Freegal

Prosta i zwięzła aplikacja z darmową muzyką. Ułatwia znalezienie piosenek, wyszukiwarka jest przystosowana do różnych rodzajów zapytań. Utwór, który się podoba, jest natychmiast pobierany i zapisywany w dobrej jakości. Nadaje się do wykorzystania jako odtwarzacz lub radio. Biblioteka muzyczna jest zróżnicowana. Zawiera ponad 15 milionów oryginalnych i zaaranżowanych utworów z 200 różnych gatunków. Nie wymaga rejestracji. Ponad 500 tysięcy ściągnięć.

Pobierz aplikację na Android, na iOS


FreeMusic

Oprogramowanie oferuje bazę modnej, popularnej, często aktualizowanej muzyki. Duża ilość zagranicznych artystów, w tym mało znanych. Jest funkcja dostosowania czystości dźwięku i akustyki. Umożliwia słuchanie w aplikacji lub pobieranie plików. Bezpłatna, nie wymaga rejestracji ani subskrypcji. Ponad 10 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,3 (331 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Odtwarzacz MP3

Odtwarzacz pozwala na wyszukiwanie muzyki na gadżetach, odtwarzanie utworów, pobieranie plików audio w formatach mp3, wav, aac, ape, wv, wma na urządzenie do słuchania offline lub dzielenia się ze znajomymi. Baza muzyczna jest łatwa do zaktualizowania o nowe utwory. Przyjemny, zwięzły interfejs i łatwość korzystania to mocne strony programu. Ponad 5 milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,5 (110 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


JYD Prime

Pobieranie muzyki, plików i filmików z dużą prędkością z internetu to główna funkcja aplikacji. Z pomocą programu staną się dostępne nowe pozycje, które w innych odtwarzaczach pobierane są po rejestracji lub na zasadach płatnych. Odtwarzacz obsługuje wszystkie znane formaty multimedialne. Ponad 10 tysięcy ściągnięć.

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Offline MP3 Player

W programie znalezienie nowego utworu lub piosenki z przeszłości jest równie łatwe. Wyszukiwarka zawiera informacje o tytule, wykonawcy, gatunku czy albumie. Pobieranie trwa kilka sekund i zapisuje utwór w dobrej jakości, do słuchania offline. Ponad dziesięć tysięcy instalacji.

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


22 612