10 najlepszych aplikacji do treningu pośladków

Wiele osób chce mieć napompowane i napięte pośladki, ale nie zawsze jest możliwe osiągnięcie pożądanych rezultatów. Wiele osób rezygnuje z treningów, zanim uzyska pierwsze efekty, inni trenują niewłaściwe grupy mięśniowe lub nie przestrzegają zasady regularności. Aplikacje pomogą napompować pośladki: ćwicząc 3 razy w tygodniu i pilnując diety, pierwsze efekty pojawią się już po miesiącu, a zaokrąglone i napięte pośladki - po pół roku.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje i programy z ćwiczeniami na pośladki na telefony, smartfony i tablety z systemem Android i iOS.


Trening Pośladków

Bezpłatna aplikacja do ćwiczeń nóg i pośladków. Treningi są opracowywane przez certyfikowanych trenerów. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała: unoszeniach nóg i ich podwijaniu, przysiadach, wykrokach itp. Twórcy oprogramowania zapewniają, że użytkownicy będą w stanie wzmocnić swoje pośladki w ciągu 30 dni. Nie będą wymagane żadne urządzenia ani sprzęt sportowy. Sesje treningowe trwają od 5 do 25 minut dziennie. Ten czas wystarczy, aby wypracować dolną część ciała. Obciążenie zwiększa się stopniowo. Konieczne jest codzienne wykonywanie ćwiczeń zgodnie z planem fitness. Wirtualny trener podpowiada prawidłową technikę. Przestrzeganie zaleceń jest niezbędne do uzyskania oczekiwanych rezultatów. Ćwiczyć można w dowolnym miejscu: na świeżym powietrzu lub w domu. Program ma licznik kalorii. Odpowiedni dla początkujących. Ponad milion pobrań. Wysoka ocena w Google Play - 4,8 (19,1 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


30 dni fitness nogi i pośladki

Aplikacja z 30-dniowym programem fitness, która pozwala ćwiczyć w każdych warunkach bez dodatkowego sprzętu sportowego, trenując mięśnie nóg, ud i pośladków. Zestaw codziennych ćwiczeń dla kobiet (w tym siłowych) jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów i zajmuje tylko 10 minut. Zalecenia i instrukcje z filmami i animacjami od osobistego trenera pomogą osiągnąć szybkie rezultaty. Po ukończeniu jednego poziomu można uzyskać dostęp do następnego. Wśród funkcji oprogramowania znajduje się śledzenie spożywanych kalorii i zmian wagi, a także przypomnienia o treningach. Dostępna jest płatna wersja z rozszerzoną funkcjonalnością. Ponad pięć milionów instalacji. Ocena w Google Play - 4,4 (36,5 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Cwiczenia na Posladki

Darmowa aplikacja do treningu pośladków z 30-dniowym wyzwaniem. W ciągu miesiąca uda się napompować i ujędrnić mięśnie pośladkowe. Wskazówki i instrukcje pomogą prawidłowo wykonywać ćwiczenia: wystarczy postępować zgodnie z animowanymi ilustracjami i filmami. Treningi mogą odbywać się w domu lub na ulicy bez dodatkowego sprzętu. Codzienne powiadomienia pomogą zapomnieć o sporcie. Statystyki z wynikami zmotywują do nowych osiągnięć. Przeciętna sesja treningowa trwa siedem minut. Ponad 5 milionów pobrań. Wysoka średnia ocena w Google Play - 4,9 (101 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Ćwiczenia pośladków i nóg

System treningu fitness dla kobiet ma na celu poprawę dolnej części ciała: po kilku tygodniach nogi i pośladki nabierają pięknego zarysu. Istnieją oddzielne ćwiczenia dla każdego elementu: uda, mięśnie wewnętrzne, pośladki. Apka zachęca do poświęcenia im dokładnie 7 minut każdego dnia. Można trenować według indywidualnego planu zarówno na siłowni, jak i w domu; nie ma potrzeby korzystania z urządzeń lub innych warunków. Oprogramowanie nadaje się dla kobiet, które nigdy nie ćwiczyły, ale zawiera również bardziej złożone elementy dla zaawansowanych. Dodatkowym efektem jest utrata wagi i poprawa zdrowia. Ponad 50 milionów pobrań. Wysoka średnia ocena w Google Play - 4,8 (381 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Ćwiczenia Pośladków i Nóg

Zestaw codziennych ćwiczeń zawartych w aplikacji pozwoli uzyskać smukłe i silne nogi oraz piękne pośladki w zaledwie miesiąc. Trening jest przeznaczony do samodzielnego uprawiania, nie wymaga żadnych urządzeń i może być wykonywany w każdych warunkach: w domu, na świeżym powietrzu itp. Jako dodatkowy bonus, kobiety tracą na wadze, a mężczyźni zyskują bardziej atletyczną sylwetkę. Stopniowe zwiększanie obciążeń sprawia, że trening jest całkowicie bezpieczny dla osób o dowolnym poziomie kondycji fizycznej. Płatna wersja oprogramowania zawiera funkcje premium: 12-tygodniowy program, generator diety odchudzającej, trzydziestodniowe wyzwanie i cytaty motywacyjne. Ponad 5 milionów instalacji. Bardzo wysoka ocena w Google Play - 4,9 (65 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


7 Minutowe Ćwiczenia

Darmowa aplikacja do treningów domowych. Praca nad mięśniami pośladkowymi zajmuje 7 minut dziennie. Program tworzy tygodniowy plan treningowy według kategorii: fitness, trening siłowy, rozciąganie, pilates itp. - w sumie około 200 różnych 7-minutowych ćwiczeń fitness. Jako podstawę programu wykorzystano trening HICT (program treningu interwałowego o wysokiej intensywności, pomoże szybko schudnąć). Sesje treningowe składają się z dwunastu 30-sekundowych zestawów ćwiczeń i 10-sekundowych przerw. Stopień trudności jest zróżnicowany i dostosowany do indywidualnego poziomu wytrenowania. W kolejnych etapach obciążenie zwiększa się. Efekt będzie widoczny, jeśli ćwiczysz codziennie lub co drugi dzień. Zaawansowani sportowcy mogą tworzyć własne plany i trenować zgodnie z nimi. Wirtualny instruktor pokaże, jak wykonywać ćwiczenia. Aplikacja zawiera wizualny timer, wyraźne ilustracje, animacje 3D i instrukcje głosowe. Ponad 10 milionów pobrań. Wysoka średnia ocena - 4,8 (392 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Fitness Kobiet

Darmowa aplikacja fitness do ćwiczeń w domu. Dostępne są dwa formaty treningów: można trenować według gotowych planów lub stworzyć własny w kreatorze. System pomaga dobrać optymalny trening w zależności od kondycji, wzrostu i celów. Lekcje są nagrywane na wideo HD, gdzie trener pokazuje technikę wykonania. Wszystko jest przejrzyste i wizualne. Sportowcy pracują z własnym obciążeniem lub z wybranymi przez siebie ciężarami. Codziennie trzeba poświęcić na to 7-15 minut. W razie potrzeby obciążenie jest zwiększane, aby osiągnąć szybszy efekt. Oprogramowanie pozwala monitorować swoje postępy ─ czas ćwiczeń, zużycie kalorii, utratę wagi. W TOP-100 darmowych aplikacji w Apple Store w kategorii "Zdrowie i fitness". Ponad 50 milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,8 (573 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Trening na nogi i pośladki

Aplikacja jest przeznaczona dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą wzmocnić mięśnie nóg i pośladków. Opracowano dla nich 30-dniowy program treningowy. Ćwiczenia są pogrupowane według poziomów trudności i są wyposażone w wideo, instrukcje głosowe i licznik czasu. Ciekawą cechą oprogramowania jest obecność osobistego trenera w postaci animacji 3D w rozdzielczości Full HD. Każdego dnia sugeruje się trenowanie w domu przez nie więcej niż 10-20 minut; nie jest wymagane połączenie z siecią. Przewodnik fitness zawiera również ponad 50 poradników treningowych, które pozwalają poprawić sylwetkę, schudnąć, wzmocnić układ oddechowy itp. Znajduje się w TOP-50 darmowych aplikacji w App Store w kategorii "Zdrowie i fitness". Ponad milion instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,4 (10,6 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Trening dolnych partii ciała

Klasyczne ćwiczenia na nogi z naciskiem na mięśnie pośladkowe: wymachy, wypady, przysiady, podciąganie nóg itp. Wystarczy 15 minut dziennie, aby utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Podejścia można wykonywać rano zamiast gimnastyki lub w ciągu dnia, jeśli masz wolny czas. Poziom wysiłku zwiększa się stopniowo. Animowane obrazy i wskazówki pomagają zrozumieć technikę. Licznik czasu pokazuje, ile czasu pozostało do zakończenia sesji. Program liczy spalone kalorie, śledzi wagę i objętość. Statystyki zawierają informacje o aktywności użytkownika. Ponad 100 tysięcy ściągnięć. Ocena w Google Play - 4,8 (555 głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


30 Dni Wyzwania Fitness

30-dniowy plan fitness pomoże schudnąć, ujędrnić ciało i zbudować mięśnie z komfortu własnego domu. Nad planem treningowym pracowali profesjonalni trenerzy. W ciągu miesiąca użytkownik będzie ćwiczył abs, nogi, pośladki, plecy i ramiona. Intensywność zwiększa się stopniowo, dzień po dniu. Poradnik wideo pozwala na prawidłowe i efektywne wykonywanie ćwiczeń. Postępy są automatycznie zapisywane w aplikacji. Można dzielić się swoimi postępami na mediach społecznościowych. Znajduje się w TOP-200 darmowych aplikacji w App Store w kategorii "Health & Fitness". Ponad 10 milionów ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 4,7 (541 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


50