15 fajnych porannych treningów na każdy dzień

Poranne ćwiczenia to najprostszy sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i wysportowanej sylwetki. Nie wymaga chodzenia na siłownię: możesz to robić w domu w dogodnym czasie.

Codzienne poranne aktywności fizyczne poprawiają odporność, zmniejszają ryzyko wielu chorób oraz zapewnia produktywny dzień pracy. Treningi wideo online mogą pomóc znaleźć odpowiedni zestaw ćwiczeń i nauczyć się, jak prawidłowo wykonywać przysiady, skłony i pompki.


10-minutowy poranny trening

Wykwalifikowana trenerka Kinga Handzlik pokaże trening na efektywne rozgrzanie ciała. Wszystkie czynności są płynne, obciążenie mięśni stopniowe. Ćwiczenie przez 10 minut każdego dnia wystarczy, aby utrzymać ciało w dobrej formie.


Rozgrzewka

Pozbyć się porannej stagnacji w mięśniach pomoże trening z instruktorem w wideo. Pomóż swojemu ciału napełnić się energią i przygotować się na dzień w pracy. Delikatne ćwiczenia stopniowo rozgrzewają każdy mięsień.


Poranna joga

Zwróć uwagę na ciało i rozpocznij prawidłową pracę wszystkich mięśni i stawów. Stymuluj ciało zgodnie z zaleceniami trenera.


Trening w łóżku

Zajęcia na filmie są wykonywane w pozycji leżącej w łóżku. Nadaje się do codziennego użytku. Angażując się w aktywny fitness przez 10 minut rano, Twój kręgosłup staje się zdrowszy.


Rozciągnij się na początku dnia

Paula Piotrszkowska, trenerka z wieloletnim doświadczeniem, zaleca, aby każdemu przebudzeniu towarzyszyły kojące działania. Sportowe pozy, które proponuje Paula, może wykonywać każdy. Instruktor opisuje każdą akcję, a atmosfera wideo wprowadza w komfortowy nastrój.


Obudź się za 25 minut

Przygotuj swoje ciało do pracy dzięki energicznej gimnastyce.


Poranna gimnastyka

Shimon Gas i Katarzyna Kempka przygotowali wideo z zajęciami fitness dla osób w każdym wieku. Napełnij swoje ciało energią, siłą, witalnością i naładowaniem na cały dzień.


Poranne ćwiczenia

Agata Zajonc proponuje początkującym adeptom fitnessu i profesjonalistom proste ćwiczenia, które zwiększą mobilność organizmu w ciągu 24 godzin. Zajęcia również wzmacniają, rozciągają, rozgrzewają i aktywują każdy możliwy mięsień w ciele.


Joga dla leniwych

Wejdź w poranną tradycję robienia 7 minut jogi, robiąc to bezpośrednio w łóżku, pozostając w piżamie. Naładuj się na pozytywny dzień i myśli. Osiągnij zdrowe ciało w najprostszych krokach. Ola Gelazo zademonstruje prosty sposób na przyjemne przebudzenie.


FIT Rano

Instruktor fitness nauczy, jak dobrze rozpocząć poranek. Poznaj lepiej Paulę i traktuj swoje zdrowie z niepokojem i troską. Odżywianie i sport to droga do człowieka sukcesu. Zmień świat, inspirując się do osiągnięcia energetycznym przebudzeniem.


Rozpocznij dzień aktywnie

Połączenie ruchów z dodatkowymi ćwiczeniami cardio wpływa pozytywnie na wszystkie organy. Przy tak aktywnym początku dnia wszystkie prace domowe staną się lekkie i pozytywne.


5 minut na energiczny dzień

Damian Bugansky to trener z 10-letnim doświadczeniem, który pokazuje najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia. Wystarczy 5 minut rano.


Dynamiczna rozgrzewka

Julia Polchek prowadzi energiczny trening, który krok po kroku rozbudza organizm. Właściwe ćwiczenia rano, takie, po których człowiek odczuwa przypływ siły, zdrowia, lekkości i nastroju. Tak Julia widzi wynik swojego treningu.


Joga dla zdrowego kręgosłupa

Joga może pomóc zacząć dzień od pozytywnej nuty. Rozgrzewka odbywa się w przyjemnym, spokojnym otoczeniu. Z wykonanych ćwiczeń plecy zostają wzmocnione, kręgosłup rozluźnia się, ból ustępuje. Poczujesz lekkość w plecach i stawach.


Trening do muzyki

Zabawny trening do energetycznych tras z Martą. Na 30-minutową lekcję Dance Cardio napełnij energią na cały dzień i podążaj za postacią. Zadbaj o swoją sylwetkę dzięki ćwiczeniom tanecznym całego ciała.


Wybierz program, który najbardziej Ci odpowiada. Zacznij już teraz i zachwyć się wynikami. Szkolenia prowadzone są przez nauczycieli z doświadczeniem, dlatego wszystkie obciążenia są odpowiednio dobierane.


807
15 wideo