10 darmowych aplikacji do anonimowego czatowania

Anonimowe czaty dają możliwość poznawania nowych ludzi i komunikowania się z nimi bez ujawniania swojej tożsamości. Jest to wygodne, gdy chcesz porozmawiać na rozpraszające tematy z nieznajomymi lub zapytać ich o opinię. Dla innych jest to sposób na poprawę umiejętności komunikacyjnych. Każdy może wybrać swój własny sposób na rozmowę: za pomocą wideo, audio lub wiadomości tekstowych.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje i programy do anonimowego czatowania na telefony, smartfony i tablety na systemach Android i iOS.


AntiLand

Darmowa aplikacja do anonimowego czatowania z nieznajomymi ze społecznością liczącą ponad 40 milionów osób. W AntiLand można poznać nowych ludzi z całego świata lub tylko ze swojego regionu, zadawać rozmówcom dowolne pytania, dołączyć do ponad 100 tysięcy klubów zainteresowań. Co ważne, użytkownicy nie wiedzą o sobie nic poza awatarem i nickiem. Zgodnie z zasadami AntiLand, nie można prowadzić agitacji, trollować ani komunikować się chamsko z kolegami po piórze, a także istnieje ograniczenie dotyczące udostępniania nieodpowiednich treści - wszystko to jest kontrolowane przez ponad 70 moderatorów. Ze względów bezpieczeństwa twórcy zalecają uczestnikom, by nie podawali danych osobowych ani linków do stron w sieciach społecznościowych. W rankingu 100 najlepszych darmowych aplikacji w App Store w kategorii Styl życia. Ponad 5 milionów ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 4,2 (54,8 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


CZATeria

Darmowa aplikacja z anonimowymi czatami od popularnego polskiego portalu Interia. Użytkownicy mogą czatować bez rejestracji w pokojach, w tym tematycznych, towarzyskich i regionalnych (np. czaty Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi i innych miast) lub bezpośrednio z konkretną osobą. Nie trzeba podawać prawdziwego imienia i nazwiska ani innych danych osobowych, wystarczy wymyślić nick i wybrać awatar spośród dostępnych. Program umożliwia także prywatną wymianę wiadomości i wysyłanie zdjęć, personalizację profilu, ustawienie motywu (jasny lub ciemny) oraz otrzymywanie powiadomień o nowych wiadomościach. Ponad milion pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,1 (9,48 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Connected2me

Aplikacja do anonimowego czatowania z nieznajomymi. Pozwala użytkownikom poznawać nowych ludzi, prowadzić inteligentne rozmowy, plotkować, dzielić się pomysłami i omawiać wspólne zainteresowania. Komunikacja odbywa się za pomocą wiadomości tekstowych lub głosowych. Istnieje możliwość wybrania dowolnego awatara dla swojego profilu ─ zdjęcia z Internetu lub awatara w stylu anime (można też umieścić własne zdjęcie). Na bieżąco wyświetlane są informacje o tym, którzy użytkownicy są aktualnie online i czy przeczytali wysłane do nich wiadomości. Ponad 10 milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 2,9 (189 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


6obcy

Aplikacja do poznawania ludzi z całej Polski lub wybranego regionu, w której rozmowy są anonimowe, a rejestracja nie jest wymagana. Wystarczy pobrać oprogramowanie, zainstalować je na smartfonie i już można nawiązywać znajomości. Po kliknięciu przycisku "Połącz z obcym" można rozpocząć nową rozmowę, a jeśli nie jest się zainteresowanym, przejść do następnej. Użytkownik ma możliwość wyboru tematów do omówienia, a także pozostawienia informacji o swoich zainteresowaniach. Gdyby coś poszło nie tak, uczestnika rozmowy można zawsze zablokować. Ponad 500 tysięcy instalacji. Średnia ocena w Google Play - 1,9 (2,86 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


AnonChat

Oprogramowanie pomoże poznać innych ludzi w Internecie bez ujawniania swojej tożsamości. Znajdziesz tu nowych przyjaciół lub kogoś do rozmów towarzyskich. Nie martw się, że obcy dowiedzą się o jakichkolwiek danych osobowych ─ wszystko jest anonimowe. Wyszukiwanie osób do czatowania odbywa się losowo. Istnieją pewne zasady serwisu, których należy przestrzegać: nie można obrażać rozmówcy, rozpowszechniać nieprzyzwoitych treści. Za to wszystko grozi ban. W każdej chwili można zablokować korespondencję z osobą, z którą nie udało się nawiązać konwersacji. Ponad milion pobrań. Średnia ocena w Google Play - 3,7 (60,6 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Anonymous Chat

Program do anonimowego komunikowania się z nieznajomymi. Nigdy nie poznają prawdziwego imienia i wieku użytkownika, nigdy nie zobaczą jego zdjęcia, tylko jeśli zechce udostępnić te informacje. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać losową osobę z listy dostępnych ludzi i rozpocząć rozmowę na dowolny temat. W aplikacji można bezpiecznie wysyłać zdjęcia, nagrania wideo, wiadomości głosowe i tekstowe. Jeśli chcesz, zawsze możesz nawiązać połączenie wideo i prowadzić rozmowę w tym formacie. Jeśli rozmowa poszła w złym kierunku lub rozmówca nie spodobał się, można go łatwo zablokować. Podstawowe funkcje platformy są bezpłatne i nie są ograniczone liczbą znajomych. Ponad milion instalacji. Średnia ocena w Google Play - 2,9 (2,85 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


AnoTalk PL

Platforma do czatowania z nieznajomymi, gdzie można zachować całkowitą anonimowość. Użytkownik wyszukuje osoby według własnych kryteriów: płeć, wiek, zainteresowania, język, miejsce zamieszkania. Parametry można dostosować ręcznie, aby komunikacja była wygodna, interesująca i przyjemna. Wyrażaj swoje emocje za pomocą szerokiej gamy emoji. Dziel się swoimi przemyśleniami z nieznajomymi, a także wysyłaj im grafiki bezpośrednio w programie. Ponad 10 000 pobrań. Ocena w Google Play - 2,9 (166 opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Sky - Anonymous Chat Roulette

W czatach aplikacji łatwo jest znaleźć osoby, z którymi można rozmawiać anonimowo. Użytkownik ustawia parametry wyszukiwania: wiek, płeć, język, znajduje partnera i czatuje jeden na jednego. W Sky nie ma potrzeby rejestrowania się, podawania informacji o sobie. Wystarczy podać tylko to, co uważa się za niezbędne. Komunikacja odbywa się w formacie tekstowym, audio i wideo. Istnieje możliwość wymiany zdjęć i obrazów z Internetu. Platforma jest całkowicie darmowa. Interfejs jest prosty. Ponad milionów ściągnięć. Ocena w Google Play - 2,8 (3,6 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Chatous

Anonimowa platforma podobna do czatowej ruletki. Deweloperzy nie gromadzą i nie przechowują danych osobowych użytkowników, gwarantując pełną poufność. Korespondencja odbywa się za pośrednictwem wiadomości tekstowych, istnieje możliwość wysyłania zdjęć. Można komunikować się jeden na jeden. Przeglądane rekordy są oznaczone specjalnym znakiem: od razu wiadomo, że dana osoba przeczytała wiadomość. W aplikacji istnieje możliwość złożenia skargi na spamerów i negatywnych rozmówców. Twórcy aplikacji zrobili wszystko, by korespondencja przynosiła wyłącznie przyjemność i komfort. Ponad 10 milionów ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 3,7 (208 tys. opinie).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Messenger - Anonymous chat

Czatuj anonimowo z ludźmi z całego świata bez rejestracji. Podaj w swoim profilu tylko te informacje, które uważasz za niezbędne: zainteresowania, nick ─ fikcyjne lub prawdziwe imię i nazwisko. Deweloperzy nie rejestrują żadnych danych osobowych: lokalizacji, numeru telefonu, dostępu do książki adresowej. Odebrane i wysłane wiadomości są automatycznie usuwane: częstotliwość usuwania można ustawić samodzielnie. Na czacie można wymieniać się zdjęciami, znajdować przyjaciół i podobnie myślących ludzi z różnych krajów. Wszystko to jest bezpłatne, pod warunkiem oglądania reklam. Ponad 10 tysięcy instalacji.

Pobierz aplikację na Android, na iOS


1 173