10 najlepszych aplikacji do odliczania dni i godzin

Odliczanie czasu to przydatna opcja. Pozwala nie stracić z oczu ważnych momentów w życiu: urodzin, rocznic, pamiętnych dat, podróży, rozpoczęcia projektów biznesowych itp. Nowoczesne aplikacje do do odliczania czasu pomogą sprawdzić, ile dni lub godzin pozostało do określonego wydarzenia, aby kupić prezent, zebrać niezbędne dokumenty, udekorować lokal lub zrobić cokolwiek innego. Ponadto niektóre rodzaje liczników są odpowiednie do samodyscypliny. Prowadzą one liczenie już "po" zakończeniu wydarzenia. W ten sposób użytkownik będzie świadomy tego, ile miesięcy nie palił, ćwiczył czy prawidłowo się odżywiał.

Wybraliśmy najlepsze darmowe aplikacje i programy do odliczania dni i godzin na telefony, smartfony i tablety na systemach Android i iOS.


Odliczanie Dni + Widżet

Program odlicza dni i godziny zarówno do przodu, jak i do tyłu i powiadamia o oczekiwanych wydarzeniach. Nadaje się nie tylko do śledzenia urodzin, ślubów i corocznych świąt, ale także jako przypomnienie: na przykład, aby pamiętać o podlewaniu kwiatów, ćwiczeniach w domu lub płaceniu rachunków. Funkcjonalność pozwala wybrać własne tło i styl dla każdego timera. Na ekranie można wyświetlać nieograniczoną liczbę widżetów. Licznik będzie zawsze przed oczami i o niczym nie zapomnisz. Zalecamy ograniczenie się do kluczowych punktów, aby później nie pomylić widżetów. Platforma działa za darmo, są reklamy i wbudowane zakupy. Ponad 5 milionów pobrań. Średnia ocena w Google Play - 4,5 (75,7 tys. głosów).

 Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


TheDayBefore

Aplikacja do odliczania dni, która pozwala nie zapomnieć o ważnych momentach w życiu - ślubie, rocznicy, rozmowie kwalifikacyjnej, egzaminach i innych. Serwis jest wygodny w użyciu jako harmonogram na tydzień, miesiąc, rok. Wprowadź wszystkie niezbędne daty i śledź pozostałe dni przed wydarzeniem. W ustawieniach można ustawić nie tylko pojedyncze odliczanie, ale także powtarzające się odliczanie - istotne w przypadku corocznych świąt i urodzin. Każdy licznik jest spersonalizowany: można dodać własne zdjęcia lub obrazy z galerii. Jeden motyw może zawierać maksymalnie 10 zdjęć. Grupowa wymiana danych umożliwia dzielenie się informacjami z krewnymi, przyjaciółmi i współpracownikami. Darmowa wersja programu ma wbudowane reklamy. Są one wyłączane po wykupieniu płatnej subskrypcji. Wśród 200 najlepszych bezpłatnych aplikacji w App Store w kategorii "Styl życia". Ponad 10 milionów instalacji. Ocena w Google Play - 4,6 (103 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Licznik Dni: daty, rocznice

Aplikacja przypomni o zbliżających się świętach, urodzinach, spotkaniach, wakacjach, podróżach służbowych itp. Pozwala trzymać rękę na pulsie: użytkownik zawsze będzie wiedział, ile dni, godzin, minut pozostało do ważnej daty. Interfejs programu jest w języku polskim i przyjazny dla użytkownika: liczniki są sortowane według koloru, nazwy, ikony, dokładny czas wydarzenia są do nich dodawane. Dostępne jest zarówno odliczanie do wydarzenia, jak i odliczanie dni po wydarzeniu. Program ma prosty i piękny design, dostępna jest również ciemna wersja. Ponad 50 tysięcy instalacji. Średnia ocena w Google Play - 4,7 (774 opinie).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Countdown Time

Odliczanie w oprogramowaniu pomaga śledzić czas pozostały do wydarzenia z dokładnością do ułamka sekundy - wygodne w użyciu zamiast kalendarza. Wystarczy ustawić daty na następny tydzień, miesiąc lub rok, aby o niczym nie zapomnieć. Program codziennie wysyła przypomnienia. Dla wygody można umieścić widżet na ekranie głównym, aby nie trzeba było za każdym razem przechodzić do aplikacji. Funkcja udostępniania danych pozwala na dzielenie się licznikiem ze znajomymi. Ustawienia serwisu są elastyczne: dostępnych jest kilkaset teł i 15 motywów do wyboru dla każdej kategorii. Można łatwo znaleźć odpowiedni motyw dla każdej ważnej daty. Ponad milion ściągnięć. Średnia ocena w Google Play - 4,7 (25,8 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Odliczanie: Śledzenie Wydarzeń

Licznik czasu pokaże, ile dni, godzin, minut i sekund pozostało do zaplanowanego wydarzenia (może to być cokolwiek - ślub, sesja, święta, rocznica, ukończenie szkoły itp.) Aplikacja jest wygodna do tworzenia nie tylko długoterminowych planów, ale także zadań na tydzień. Na przykład wycieczka do lekarza, spotkanie z kolegami z klasy i sesje na siłowni są zaplanowane na następne 7 dni. Aby niczego nie zapomnieć ani nie przegapić, zaleca się skonfigurowanie powiadomień. Dla każdego licznika zostanie utworzony osobny format: możliwe jest ustawienie kolorów, kolejności odliczania w miesiącach, dniach, godzinach i minutach. Program jest darmowy, nie ma ograniczeń co do podstawowych funkcji. Ponad 50 000 instalacji. Wysoka średnia ocena w Google Play - 4,8 (1,01 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Days Counter

Serwis odlicza czas do rozpoczęcia dowolnego wydarzenia - urodzin, świąt, wakacji, rozpoczęcia działalności itp. Może to być odliczanie w dniach, tygodniach, miesiącach, a nawet latach. Program tworzy widżety dla każdego wydarzenia, w tym na pulpicie (wygodnie, zawsze przed oczami). Kolejność widżetów na ekranie można ustawić ręcznie: alfabetycznie, rosnąco lub malejąco. Interfejs jest przejrzysty i prosty: nie będziesz musiał przekopywać się przez ustawienia, aby zrozumieć, jak wszystko działa. Istnieje możliwość dodania dowolnej liczby wydarzeń. Ponad 500 tysięcy pobrań. Wysoka ocena w Google Play - 4,8 (16,7 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Hurry

Program do odliczania dni przypomina o ważnych momentach w życiu. Każdy ma swoje: ukończenie studiów, narodziny dzieci, podróże, festiwale, spotkania. Oprogramowanie zapewnia synchronizację ze smartfonem: jeśli użytkownik ma jakieś wydarzenia zaznaczone w kalendarzu, zostaną one automatycznie przeniesione do aplikacji i nie trzeba będzie niczego wprowadzać ręcznie. W konfiguracji można ustawić przypomnienia: w jakim okresie ma być wyświetlane przypomnienie o wydarzeniu. Widżety można dowolnie wyświetlać na ekranie: ich rozmiar i liczbę można dostosować w parametrach. Optymalne jest wyświetlanie na pulpicie tylko najważniejszych dat, aby się w nich nie pogubić. Istnieje możliwość wysłania obrazu z zegarem do znajomych, co jest wygodne, jeśli chcesz przypomnieć im o rocznicy, spotkaniu lub jakimś pamiętnym momencie. Ponad 100 tysięcy ściągnięć. Wysoka ocena w Google Play - 4,8 (2,67 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


Countdown to Anything

Aplikacja odlicza dni do rozpoczęcia dowolnego wydarzenia - rocznicy, urodzin, narodzin dziecka, spotkania z przyjaciółmi, ukończenia szkoły, wyjścia do kina i innych. Użytkownik może ustawić jednorazowe lub cykliczne odliczanie, na przykład odliczanie do urodzin lub Sylwestra każdego roku. Dzień przed oczekiwaną uroczystością otrzymasz powiadomienie z przypomnieniem. Aby uniknąć mylących tematów, dodaj hashtagi: na przykład #imiona lub #urodziny. Używając hashtagu #names, aplikacja wyświetli dni pamięci świętych wszystkich krewnych i przyjaciół, o których chciałbyś pamiętać. Platforma umożliwia robienie notatek i udostępnianie liczników znajomym. Plusem jest całkowity brak reklam. Ponad 100 000 instalacji. Ocena w Google Play - 4,5 (3,11 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Big Days - Odliczanie wydarzeń

Odlicza dni przed rozpoczęciem i po zakończeniu ważnego wydarzenia. Jednostki miary zależą od długości terminu. Mogą to być lata, miesiące, godziny, minuty. Przed końcem liczenia nadejdzie powiadomienie o zbliżającej się uroczystości, święcie, egzaminie. Każdy motyw jest zaprojektowany w indywidualnym stylu. Do wyboru jest wiele trybów i obrazów z galerii. Opcja dodawania notatek pozwala zapamiętać szczegóły: o której godzinie zacząć, jakie dokumenty są potrzebne, forma ubioru i tak dalej. Ponad milion instalacji. Średnia ocena użytkowników w Google Play - 4,0 (53,8 tys. opinii).

Pobierz aplikację na Android, na iOS


Time Until

Oprogramowanie odlicza dni "przed" i "po" określonej dacie. Wygląda to następująco: do wakacji pozostał miesiąc lub minęło 25 dni po wakacjach - widać to na osi czasu. Licznik jest konfigurowalny dla nieograniczonej liczby zdarzeń. Może to być cokolwiek - niekoniecznie standardowe wydarzenia, takie jak Sylwester, urodziny czy rocznice ślubu. Użytkownik może odliczać czas do rozpoczęcia sesji, wizyty u dentysty, rozpoczęcia projektu. Dla tych, którzy chcą wprowadzić zdrowe nawyki istnieje możliwość zrobienia licznika dni bez palenia, rozpoczęcia uprawiania sportu czy prawidłowego odżywiania. Powiadomienia pomogą nie przegapić terminów i ważnych spotkań. Program nadaje się również jako planer: wprowadź ważne zadania na ten tydzień, a system będzie odliczał dni do ich wykonania. Istnieje możliwość umieszczenia widżetów na pulpicie telefonu lub tabletu. Ponad milion pobrań. Ocena w Google Play - 4,6 (44,2 tys. głosów).

Pobierz aplikację na Android, podobną na iOS


778